W PÓŁ ROCKU w poniedziałki o godz. 20:oo
Historia z duchem, wężami i dziurą w lodzie
W dzisiejszym muzycznym #712 juz spotkaniu nie będzie gości, ale za to będzie więcej muzyki niż tydzień temu. Co najmniej 4 razy usłyszymy polskich wykonawców, 4 razy również pojawią się nietypowe dla rocka instrumenty, kilka razy popłyniemy w ambient z elementami jazzu i kilka razy zagości indie-post-rockowy klimat. Mapa wskaże nam m.in. Francję, Szwecję, Polskę, WIelką Brytanię, Rumunię i Stany Zjednoczone. Postaram się to wszystko zmieścić w 120 minutach, które zakończy cover.
Mam nadzieję na aktywny Państwa udział na stronie fb W PÓŁ ROCKU i w dedykowanych grupach. Słuchamy ze strony www.proradio.pl Do usłyszenia dokładnie o 20:00 / PB
Jeżeli spodoba się Państwu audycja to po zakończeniu zapraszam na wirtualną kawkę.
Polecam kawową subskrybcję na rzecz W PÓŁ ROCKU – wystarczy kliknąć w kubek
ZAPRASZAM na fejsbukową stronę: 
