W PÓŁ ROCKU w poniedziałki o godz. 20:oo
Białystok
Dziś podtytuł „Bialystok” oznacza, że mobilne studio W PÓŁ ROCKU dojechało właśnie do tego pięknego miasta. Dużo premierowych a nawet przedpremierowych dźwięków i oczywiście główny cel wizyty na wschodzie Polski: spotkanie z Maciejem Sochoniem, artystą, który od 10 lat swoje obserwacje świata ubiera w dźwięki. To właśnie do niego zawita dziś mobilne studio W PÓŁ ROCKU. a na koniec oczywiście cover.
Mam nadzieję na aktywny Państwa udział na stronie fb W PÓŁ ROCKU i w dedykowanych grupach. Słuchamy ze strony www.proradio.pl Do usłyszenia dokładnie o 20:00 / PB
Jeżeli spodoba się Państwu audycja to po zakończeniu zapraszam na wirtualną kawkę.
Polecam kawową subskrybcję na rzecz W PÓŁ ROCKU – wystarczy kliknąć w kubek
ZAPRASZAM na fejsbukową stronę: 
