Zapowiedź audycji #711 (z Białegostoku)

W PÓŁ ROCKU w poniedziałki o godz. 20:oo  

 

Białystok

 

 

Dziś podtytuł „Bialystok” oznacza, że mobilne studio W PÓŁ ROCKU dojechało właśnie do tego pięknego miasta. Dużo premierowych a nawet przedpremierowych dźwięków i oczywiście główny cel wizyty na wschodzie Polski: spotkanie z Maciejem Sochoniem, artystą, który od 10 lat swoje obserwacje świata ubiera w dźwięki. To właśnie do niego zawita dziś mobilne studio W PÓŁ ROCKU.  a na  koniec oczywiście cover.

Mam nadzieję na aktywny Państwa udział  na stronie fb W PÓŁ ROCKU i w dedykowanych grupach. Słuchamy ze strony www.proradio.pl  Do usłyszenia  dokładnie o 20:00 / PB

Jeżeli spodoba się Państwu audycja to po zakończeniu zapraszam na wirtualną kawkę.

Polecam kawową subskrybcję na rzecz W PÓŁ ROCKU – wystarczy kliknąć w kubek

ZAPRASZAM na fejsbukową stronę:

Słuchaj PRO-RADIA  —-> KLIKNIJ

W PÓŁ ROCKU Facebook || PRO RADIO   || Fani audycji W PÓŁ ROCKU  |
|  MIĘDZY UCHEM a MÓZGIEM || WINIARY BOOKINGS

W PÓŁ ROCKU w poniedziałki o godz. 20:oo