Zapowiedź audycji #710

W PÓŁ ROCKU w poniedziałki o godz. 20:oo  

 

Teresa, Phoenix i duchy w parku

 

 

Deszczowy maj (przynajmniej dziś w Poznaniu) nie powstrzyma nas oczywiście przed delektowaniem się muzyką podczas #710 audycji W PÓŁ ROCKU. Nie będzie chyba dziś muzyki z Polski, co nie oznacza, że nie będzie poskiego akcentu i to akcentu przedpremierowego. Dużo nowej muzyki, na którą czekaliśmy. Będą smoki, duchy i phoenix. Nie zabraknie też ciekawych ballad i post-rockowych ścian dźwięku.  Na koniec oczywiście kącik coverowy.

Mam nadzieję na aktywny Państwa udział  na stronie fb W PÓŁ ROCKU i w dedykowanych grupach. Słuchamy ze strony www.proradio.pl  Do usłyszenia  dokładnie o 20:00 / PB

Jeżeli spodoba się Państwu audycja to po zakończeniu zapraszam na wirtualną kawkę.

Polecam kawową subskrybcję na rzecz W PÓŁ ROCKU – wystarczy kliknąć w kubek

ZAPRASZAM na fejsbukową stronę:

Słuchaj PRO-RADIA  —-> KLIKNIJ

W PÓŁ ROCKU Facebook || PRO RADIO   || Fani audycji W PÓŁ ROCKU  |
|  MIĘDZY UCHEM a MÓZGIEM || WINIARY BOOKINGS

W PÓŁ ROCKU w poniedziałki o godz. 20:oo