W PÓŁ ROCKU w poniedziałki o godz. 20:oo
Teresa, Phoenix i duchy w parku
Deszczowy maj (przynajmniej dziś w Poznaniu) nie powstrzyma nas oczywiście przed delektowaniem się muzyką podczas #710 audycji W PÓŁ ROCKU. Nie będzie chyba dziś muzyki z Polski, co nie oznacza, że nie będzie poskiego akcentu i to akcentu przedpremierowego. Dużo nowej muzyki, na którą czekaliśmy. Będą smoki, duchy i phoenix. Nie zabraknie też ciekawych ballad i post-rockowych ścian dźwięku. Na koniec oczywiście kącik coverowy.
Mam nadzieję na aktywny Państwa udział na stronie fb W PÓŁ ROCKU i w dedykowanych grupach. Słuchamy ze strony www.proradio.pl Do usłyszenia dokładnie o 20:00 / PB
Jeżeli spodoba się Państwu audycja to po zakończeniu zapraszam na wirtualną kawkę.
Polecam kawową subskrybcję na rzecz W PÓŁ ROCKU – wystarczy kliknąć w kubek
ZAPRASZAM na fejsbukową stronę: 
