W PÓŁ ROCKU w poniedziałki o godz. 20:oo
Deszcz, Sphinx i konia łzy
Drugie spotkanie w maju i jednocześnie drugie spotkanie w poniedziałek. Audycja rozpocznie się tuż przed zachodem słońca i po raz kolejny przeprowdzę w niej Państwa przez morze niesamowitych nowych dzwięków, jak zwykle pochodzacych z różnych rejonów świata. Odwiedzimy muzycznie tym razem Stany Zjednoczone, Wielką Brytanię, Szwajcarię, Szwecję, Francję i Finlandię. Nie zabraknie również muzyki z Polski z trójkąta Kraków-Poznań-Wrocław. Eklektyzm i wzruszenia gwarantowane. Na koniec oczywiście kącik coverowy.
Mam nadzieję na aktywny Państwa udział na stronie fb W PÓŁ ROCKU i w dedykowanych grupach. Słuchamy ze strony www.proradio.pl Do usłyszenia dokładnie o 20:00 / PB
Jeżeli spodoba się Państwu audycja to po zakończeniu zapraszam na wirtualną kawkę.
Polecam kawową subskrybcję na rzecz W PÓŁ ROCKU – wystarczy kliknąć w kubek
ZAPRASZAM na fejsbukową stronę: 
