Zapowiedź audycji #709

W PÓŁ ROCKU w poniedziałki o godz. 20:oo  

 

Deszcz, Sphinx i konia łzy

 

 

Drugie spotkanie w maju i jednocześnie drugie spotkanie w poniedziałek. Audycja rozpocznie się tuż przed zachodem słońca i po raz kolejny przeprowdzę w niej Państwa przez morze niesamowitych nowych dzwięków, jak zwykle pochodzacych z różnych rejonów świata. Odwiedzimy muzycznie tym razem Stany Zjednoczone, Wielką Brytanię, Szwajcarię, Szwecję, Francję i Finlandię. Nie zabraknie również muzyki z Polski z trójkąta Kraków-Poznań-Wrocław. Eklektyzm i wzruszenia gwarantowane. Na koniec oczywiście kącik coverowy.

Mam nadzieję na aktywny Państwa udział  na stronie fb W PÓŁ ROCKU i w dedykowanych grupach. Słuchamy ze strony www.proradio.pl  Do usłyszenia  dokładnie o 20:00 / PB

Jeżeli spodoba się Państwu audycja to po zakończeniu zapraszam na wirtualną kawkę.

Polecam kawową subskrybcję na rzecz W PÓŁ ROCKU – wystarczy kliknąć w kubek

ZAPRASZAM na fejsbukową stronę:

Słuchaj PRO-RADIA  —-> KLIKNIJ

W PÓŁ ROCKU Facebook || PRO RADIO   || Fani audycji W PÓŁ ROCKU  |
|  MIĘDZY UCHEM a MÓZGIEM || WINIARY BOOKINGS

W PÓŁ ROCKU w poniedziałki o godz. 20:oo