W PÓŁ ROCKU w każdy wtorek o godz. 22:oo
Normalność inaczej
Kolejny wtorek i kolejna muzyczna, w którą chciałbym Państwa zabrać. Będzie jak zwykle spory rozrzut stylistyczny, będzie oczywiście dużo rocka o różnym zabarwieniu, ale będzie też trochę ciekawej elektroniki i nie dającej spokoju alternatywy. Będą gwiazdy i artyści mało znani. Będzie równiez cover w naszym kąciku coverowym, który wybrałem sam, więc znów tak jak przed tygodniem Państwu pozostaje słuchać i komentować na fejsbukowej grupie Pro-Radio.
Zapraszam więc serdecznie na dwie ostatnie godziny wtorku do ProRadia. Zaczynamy dokładnie o 22:oo.
Mam nadzieję na aktywny Państwa udział na stronie fb W PÓŁ ROCKU. Słuchamy ze strony www.proradio.pl Do usłyszenia / PB
Jeżeli spodoba się Państwu audycja to po zakończeniu zapraszam na wirtualną kawkę.
Wystarczy użyć tego linku UWAGA nowa funkcjonalnoś
ć na buycoffee.to: wsparcie cykliczne —>
ZAPRASZAM na fejsbukową stronę: 
W PÓŁ ROCKU Facebook || PRO RADIO || Fani audycji W PÓŁ ROCKU |
