Zapowiedź audycji #688

W PÓŁ ROCKU w każdy wtorek o godz. 22:oo  

 

Grey mode, czyli kocham szarości…

….Czas kolorowych lampek i różnych błyszczących gadżetów pochłonął cały świat. Skończą się bomki zaczną fajerwerki. W audycji W PÓŁ ROCKU dziś połaczę te dwa efekty i będą szare muzyczne petardy.  Na muzycznej mapie odwiedzimy Szwajcarię, Seatle w USA, Payż we Francji, Austrię, Norwegię i oczywiście Polskę.   Państwo dziś też  wybierają cover, który zakończy dzisiejsze muzyczne spotkanie. Zapraszam dokładnie o 22:oo.

 

 

 

Mam nadzieję na aktywny Państwa udział  na stronie fb W PÓŁ ROCKU. Słuchamy ze strony www.proradio.pl  Do usłyszenia  / PB

Jeżeli spodoba się Państwu audycja to po zakończeniu zapraszam na wirtualną kawkę.

Wystarczy użyć tego linku UWAGA  nowa funkcjonalność na buycoffee.to: wsparcie cykliczne        —>

 

Linki na nowej facebookowej stronie: W PÓŁ ROCKU 13

Słuchaj PRO-RADIA  —-> KLIKNIJ

W PÓŁ ROCKU Facebook || PRO RADIO   || Fani audycji W PÓŁ ROCKU  |

|  MIĘDZY UCHEM a MÓZGIEM || WINIARY BOOKINGS

W PÓŁ ROCKU w każdy wtorek o godz. 22:oo