W PÓŁ ROCKU w każdy wtorek o godz. 22:oo
Grey mode, czyli kocham szarości…
….Czas kolorowych lampek i różnych błyszczących gadżetów pochłonął cały świat. Skończą się bomki zaczną fajerwerki. W audycji W PÓŁ ROCKU dziś połaczę te dwa efekty i będą szare muzyczne petardy. Na muzycznej mapie odwiedzimy Szwajcarię, Seatle w USA, Payż we Francji, Austrię, Norwegię i oczywiście Polskę. Państwo dziś też wybierają cover, który zakończy dzisiejsze muzyczne spotkanie. Zapraszam dokładnie o 22:oo.
Mam nadzieję na aktywny Państwa udział na stronie fb W PÓŁ ROCKU. Słuchamy ze strony www.proradio.pl Do usłyszenia / PB
Jeżeli spodoba się Państwu audycja to po zakończeniu zapraszam na wirtualną kawkę.
Wystarczy użyć tego linku UWAGA nowa funkcjonalnoś
ć na buycoffee.to: wsparcie cykliczne —>
Linki na nowej facebookowej stronie: W PÓŁ ROCKU 13
W PÓŁ ROCKU Facebook || PRO RADIO || Fani audycji W PÓŁ ROCKU |
