Zapowiedź audycji #675

W PÓŁ ROCKU w każdy wtorek o godz. 22:oo  

 

 

Feel the autumn

Znów stworzyły się małe zaległości jeśli chodzi o nowe wydawnictwa, ale postaram się zgrabnie je nadrobić, nie zapominając o nadchodzących koncertach i ciekawych wydarzeniach. Tak, bo powoli wkraczamy w czas jesiennych koncertów klubowych, dla mnie osobiście tych bardziej intymnych spotkań z artystami, na niejednokrotnie malutkich scenach. Poczują już Państwo jesień dziś w audycji. Będzie też kilka zapowiedzi nowych płyt.

Zaczynamy dokładnie o 22.  Mam nadzieję na aktywny Państwa udział  na stronie fb W PÓŁ ROCKU. Słuchamy ze strony www.proradio.pl  Do usłyszenia  / PB