W PÓŁ ROCKU w każdy wtorek o godz. 22:oo
Wakacyjny kurs piąty
Dziś piąte w pełni wakacyjne spotkanie w audycji W Pół Rocku. Sporo muzyki z Polski w dzisiejszym spotkaniu, ale będą też zapowiedzi nowych płyt i nowości wydawnicze z minionego tygodnia. Oczywiście będzie kilka wspomnień i kącik coverowy, którego losy dziś leżą w Państwa rękach. Pomimo wakacji wybiegniemy troszkę w przyszłość do historii, która dopiero się wydarzy i do tego będzie to pierwsze tego typu wydarzenie w Polsce. Mowa tu o pierwszej edycji pewnego festiwalu, o którym opowie dziś mój gość z Krakowa jeszcze w pierwszej godzinie dzisiejszej audycji.
….oczywiście zakładka 14 urodziny audycji W PÓŁ ROCKU działa i w tym miejscu serdecznie zapraszam do przesyłania swoich propozycji – im wcześniej tym lepiej . Zaczynamy dokładnie o 22. Mam nadzieję na aktywny Państwa udział na stronie fb W PÓŁ ROCKU. Słuchamy ze strony www.proradio.pl Do usłyszenia / PB
W PÓŁ ROCKU w każdy wtorek o godz. 22:oo
Jeżeli spodoba się Państwu audycja to po zakończeniu zapraszam na wirtualną kawkę.
Wystarczy użyć tego linku UWAGA nowa funkcjonalnoś
ć na buycoffee.to: wsparcie cykliczne —>
Linki na nowej facebookowej stronie: W PÓŁ ROCKU 13
W PÓŁ ROCKU Facebook || PRO RADIO || Fani audycji W PÓŁ ROCKU || MIĘDZY UCHEM a MÓZGIEM || WINIARY BOOKINGS
