Jeszcze jedna ważna sprawa!!! 16/09/2014wpolrocku Zapomniałem dodać, że jeżeli dziś technika pozwoli – zostanę z Państwem do północy!!! ProgRockowe Opowieści dziś lekko czarno-białe!!! Udostępnij: Share on Facebook (Otwiera się w nowym oknie) Facebook Share on WhatsApp (Otwiera się w nowym oknie) WhatsApp Share on LinkedIn (Otwiera się w nowym oknie) LinkedIn Share on X (Otwiera się w nowym oknie) X Więcej Drukuj (Otwiera się w nowym oknie) Drukuj Email a link to a friend (Otwiera się w nowym oknie) E-mail