W PÓŁ ROCKU w każdy wtorek o godz. 22:oo
Choć za oknem na próżno szukać zimy to ona tam jest tylko pod jesiennym płaszczem. I taka nostalgiczno-jesienno-zimowa będzie nasza dzisiejsza podróż. Odkryjemy kilka nowości, kilka nowych dla nas jeszcze z roku ubiegłego i pięknie powspominamy. Wszystko podczas dwóch godzin audycji, na którą zapraszam dziś o 22:oo do ProRadio /PB
W PÓŁ ROCKU Facebook || PRO RADIO || MIEJSCE SPOTKAŃ z PIĘKNĄ MUZYKĄ || MIĘDZY UCHEM a MÓZGIEM
Podtytuł ma dla każdego indywidualnie rózne znaczenie. Jedni czekają na zmiany, inni na spokój, jeszcze inni na święta, a jeszcze inni na muzykę. W audycji muzycznej zapokoję apetyty tych ostatnich. Kilka świetnych muzycznych premier, kilka wspomnień i płyt, które mają już kilka lat, a jeszcze nie zabrzmiały w tej audycji. zapraszam do ProRadio o 22:oo //PB
W PÓŁ ROCKU Facebook || PRO RADIO || MIEJSCE SPOTKAŃ z PIĘKNĄ MUZYKĄ || MIĘDZY UCHEM a MÓZGIEM
Spotykamy się dziś po raz trzeci w wakacje, czyli w czasie gdy podświadomie nastawiamy się na odpoczynek. Mam nadzieję, że przygotowane na dziś utwory będą sprzyjać otrzymaniu lub utrzymaniu takiego stanu. Jak zawsze w naszych spotkaniach, dużo muzyki nowej, ale też kilka wspomnień, zaskoczeń i oczywiście kącik coverowy. Zapraszam na trzygodzinne W PÓŁ ROCKU. Startujemy o 21:oo, oczywiście w ProRadio. /PB
W PÓŁ ROCKU Facebook || W PÓŁ ROCKU stream || PRO RADIO || MIEJSCE SPOTKAŃ z PIĘKNĄ MUZYKĄ || MIĘDZY UCHEM a MÓZGIEM
Pierwszy październikowy wtorek przyniesie nam dziś dużo nowej pięknej muzyki, tej zapowiadanej, która swoją premierę miała tuż przed końcem września i tej, która za kilka dni się dopiero pojawi. Anonsowane we wcześniejszych naszych spotkaniach płyty: Marisy Nadler, Riverside czy We Are Polarized, ponadto The Seraphim Project, The Emerald Dawn i nowy album This Will Destroy You. To oczywiście niepełna lista wykonawców dzisiejszego W Pół Rocku, zapraszam więc przed Pro-głośniki już o 22:oo. / PB
W PÓŁ ROCKU Facebook || W PÓŁ ROCKU stream ||PRO RADIO || MIEJSCE SPOTKAŃ z PIĘKNĄ MUZYKĄ || MIĘDZY UCHEM a MÓZGIEM
Dziś audycja w swoim normalnym kształcie i będzie w niej sporo nowości, kilka płyt sprzed lat, w tym powrót do jednego zespołu, którego płyta zakręciła się na naszych 7 urodzinach. Z nowymi płytami pojawią się: Tim Sorbs, Mogwai, Anna Calvi, Pray For Sound, a także absolutna premiera w ProRadio,
świeży jeszcze, ale za to pieknie budujący klimat zespół We Are Polarized i ich muzyka, która oficjalnie ukaże się 28 września.
Myślę, że to wystarczające powody by dwie ostatnie godziny wtorku spędzić z ProRadiem. Zapraszam serdecznie o 22:oo /PB
To juz 309 nasze spotkanie, w którym nie będzie spaceru po księżycu, nie będzie też spaceru w deszczu, ale będą za to muzyczne historie związane z koncertami w Polsce tymi wakacyjnymi jeszcze i tymi, które będąskrywać jesienne kluby w polskich miastach. Będą też nowe płyty i nawet takie, których premiera dopiero przed nami. Warto więc włączyć ProRadio o 22:oo. Zapraszam serdecznie /PB
Jak juz zapewne państwo wiedzą, przez kilka najbliższych tygodni nie usłyszymy sie na żywo. Przygotowałem jednak dwugodzinne zestawy muzyczne zawierające utwory z naszych wtorkowych spotkań. Dzis pierwszy taki zestaw a w nim same gwiazdy: Lee-Leet, Rush, U2, Her Name Is Calla, Anathema, Riverside, Tori Amos i wielu innych . W spokoju więc zapraszam do posłuchania Radia Aspekt dzis po 22:00 /PB
Słowo się rzekło : dziś rozpoczynamy trzecią setkę naszych co wtorkowych spotkań w Radio Aspekt. Zaczynamy ją piękną muzyką – tak samo piękną jak to miało miejsce przez dwieście poprzednich naszych spotkań! Wydanie nr 201 uświetnią m.in.: Andy Salvanos, Riverside, Evening Mode, Assal, Korpus, Midas Fall !!! Co zrobić, żeby przekonać się czy muzyka tych wykonwców nas zaczaruje? – Wystarczy włączyć Radio Aspekt dziś o 22:00 i zostać w tej pozycji do północy !!! Zapraszam serdecznie !!! // Przemysław Bartkowski
Czas od ostatniego naszego spotkania minął tak szybko, że (jak zapewne państwo zauważyli) nie zdołałem załadować playlisty z audycji nr 133 a tu już za chwil kilka rozpocznie sie audycja nr 134. Tuż przed długim majowym weekendem wybrzmią nowe płyty, ale też nie zabraknie tych nieco starszych, ale ściśle związanych z muzycznymi wydarzeniami w naszym kraju. Wystąpią m.in. Athletics, Retrospective, Defying, Equals, Antimatter, A Victim Of Society, Riverside….Wszystkich wykonawców poznać można wyłącznie słuchając Radia Aspekt tuż po godz.20.
Zapraszam Przemysław Bartkowski
PLAYER ON LINE –> Radio Aspekt
FB KONTAKT –> W Pół Rocku
Riverside za chwilę rusza w trasę koncertową po Europie. Finisz kwietniowej trasy koncertowej będzie miał miejsce w Polsce. Poniżej pełna lista miast, w ktorych zespół wystąpi:
RIVERSIDE – NEW GENERATION TOUR 2014
special guest: Votum
01.04.2014 Reichenbach (D) – Bergkeller
02.04.2014 Hannover (D) – Musikzentrum
04.04.2014 London (UK) – O2 Academy Islington
05.04.2014 Liverpool (UK) – O2 Academy 2
06.04.2014 Manchester (UK) – Academy 3
07.04.2014 Bilston (UK) – The Robin 2
08.04.2014 Bristol (UK) – The Fleece
10.04.2014 Edinburgh (SCOT) – The Liquid Room
12.04.2014 Colmar (F) – Le Grillen
13.04.2014 Essen (D) – Turock
14.04.2014 Heerlen (NL) – LIMBURGzaal
15.04.2014 Zoetermeer (NL) – De Boerderij
16.04.2014 Aschaffenburg (D) – Colos-Saal
special guests: Retrospective, Xposure
23.04. 2014 Gdańsk (PL) Klub B90
24.04. 2014 Poznań (PL) Klub Eskulap
25.04. 2014 Kraków (PL) Klub Studio
26.04. 2014 Warszawa (PL) Progresja Music Zone
W Pół Rocku zajrzy na koncert do Poznania.