W PÓŁ ROCKU w każdy wtorek o godz. 22:oo
Dziś ostatni set z cyklu "bez gadania" – w trzeciej części mogą się Państwo spodziewać również wizyt gwiazd. Spośród utworów z naszych spotkań z roku 2014 i po częsci tez 2015 wybrałem dwadzieścia nagrań takich wykonawców jak: Peter Gabriel, Coma, Joanna Vorbrodt, Antimatter, Pymlico, HappyFool & Ifka i wielu innych, których znamy i lubimy. Zapraszam serdecznie o 22:00 przed głośniki.
P.S. za tydzień wraca już normalna formuła audycji, którą poprowadzę na żywo.
Przeczytałem wiadomości, a w nich o burzach i nawałnicach…hm w audycji W Pół Rocku nie będzie aż tak gwałtownie, co nie oznacza, że nie będzie głośno momentami. Na ostatnie dwie godziny dzisiejszego dnia zaplanowałem muzykę z różnych stron świata, ale nie będą to etniczne brzmienia. Wystąpią m.in.: Pymlico, Ennui, la flag, Goodbye Diana, Enslawind, Lighteater, Fjord, Other Lives…a to nawet nie połowa listy. Zapraszam do Radia Aspekt Przemysław Bartkowski
ARCHIWUM AUDYCJI NR 167-> [KLIKNIJ BY POSŁUCHAĆ]
ARCHIWUM AUDYCJI NR 157 -> [KLIKNIJ BY POSŁUCHAĆ]
Tytuł tego wpisu wskazuje dość jednoznacznie jaki gatunek muzyki dziś będzie wiódł prym w audycji W Pół Rocku. Nie chcę zdradzać zespołów, których utwory dziś zagrają z głośników – pewne jest jedno : będzie malowniczo! Z pewnych rzeczy, to mamy jeszcze dwie sytuacje: dzis kończymy przesłuchanie nowej płyty Pymlico i dziś 3 już odcinek zaRushowanych. Zapraszam jeszcze od 20:00, Przemysław Bartkowski
Linki:
W Pół Rocku -> Stona Oficjalna, Funpage
ARCHIWUM AUDYCJI NR 156 -> [KLIKNIJ BY POSŁUCHAĆ]
Kiedyś chyba była taka audycja: Przy muzyce o sporcie… Postanowilem dziś trochę odwrócić role, bo nie sposób pominąć meczu polskich piłkarzy i nie sposób pominąć pięknych nowych płyt. Na dzisiejsze spotkanie przygotowałem kilka bardzo ciekawych płyt, które otrzymałem w minionym tygodniu. Będzie trzecie spotkanie z nową płytą Pymlico i druga odsłona muzycznego kącika pod nazwą zaRushowani. Ponadto możemy liczyć na dźwieki takich wykonawców jak: Peter Doran, Pendragon, Flights, Juho the Panda, Mono Inc. Oczywiście lista jest niepełna więc tymbardziej zapraszam o 20:00 do Radia Aspekt. //Przemysław Bartkowski
www.radio-aspekt.de // www.wpolrocku.pl
ARCHIWUM AUDYCJI NR 155 -> [KLIKNIJ BY POSŁUCHAĆ]
Październik zaczął sie juz kilka dni temu, a my spotykamy się dziś po raz pierwszy i choć zawsze staram sie, żeby nasze spotkania były wyjątkowe, to dziś ta wyjątkowość się chyba podwoi. Pojawi się u nas o dziwo Bryan Adams, pojawi się Dream Theater, do tego wszystkiego wywołany kilka dni temu do tablicy (lub na tablicy) Asaf Avidan, Falloch, Buckethead i drugi odcinek nowej płyty Pymlico, a ponadto nowa pozycja (mam nadzieję, że stałe apozycja): kącik pewnego legendarnego zespołu. Zapraszam dziś o 20:00 do Radia Aspekt. Przemysław Bartkowski
ARCHIWUM AUDYCJI NR 154 -> [KLIKNIJ BY POSŁUCHAĆ]