Czas otwarcia.
Choć wirus nie odpuszcza, uczymy się z nim żyć. Tak chyba trzeba. U niektórych wywrócił on całe życie do góry nogami, ale chyba nadchodzi czas otwarcia i niech on trwa jak najdłużej. Mamy znów kilka pięknych płyt, kilka polskich utworów, które nie zmieściły się tydzień temu i oczywiście kącik cover’owy.
Zapraszam na W Pół Rocku na żywo dziś o 22:oo w ProRadio. / PB
W PÓŁ ROCKU Facebook || W PÓŁ ROCKU stream || PRO RADIO || MIEJSCE SPOTKAŃ z PIĘKNĄ MUZYKĄ || MIĘDZY UCHEM a MÓZGIEM




























Kiedyś chyba była taka audycja: Przy muzyce o sporcie… Postanowilem dziś trochę odwrócić role, bo nie sposób pominąć meczu polskich piłkarzy i nie sposób pominąć pięknych nowych płyt. Na dzisiejsze spotkanie przygotowałem kilka bardzo ciekawych płyt, które otrzymałem w minionym tygodniu. Będzie trzecie spotkanie z nową płytą Pymlico i druga odsłona muzycznego kącika pod nazwą zaRushowani. Ponadto możemy liczyć na dźwieki takich wykonawców jak: Peter Doran, Pendragon, Flights, Juho the Panda, Mono Inc. Oczywiście lista jest niepełna więc tymbardziej zapraszam o 20:00 do Radia Aspekt. //Przemysław Bartkowski