Start w Nowe
Dziś pierwszy raz spotykamy się w Nowym Roku. Jak Państwa nastroje na początku nowego? Jakiekolwiek by one nie były postaram się by godnie muzycznie rozpocząć ten rok, choć w większości dźwiękami z roku ubiegłego. Zapraszam serdecznie na początek nocy w ProRadio dziś o 22:oo /PB
Linki na nowej facebookowej stronie: W PÓŁ ROCKU 13
W PÓŁ ROCKU Facebook || PRO RADIO || Fani audycji W PÓŁ ROCKU || MIĘDZY UCHEM a MÓZGIEM


Dziś ostatni dzień lata, już jutro zaczynamy jesień, a audycji W Pół Rocku dużo energetycznych dźwięków nie zawsze rytmicznych, ale zawsze pięknych. Będzie post-metal z Chin (Zuriaake), będzie też ten nasz rodzimy (Rainy Summer), będą ciekawe aranżacje od We Deserve This, będzie fragmencik z płyty, o której bardzo głośno przez ostatnie kilka dni i mam nadzieję, że zmieści się nam fragment płyty Un Automne de plus. Oczywiście to nie wszyscy wykonawcy, więc zapraszam na wieczorne spotkanie w Radio Aspekt. /// Przemysław Bartkowski