Zabawa w Tytanów
Każdy chce chce być zapamiętany, ale we współczesnym świecie głośno o tych, którzy błyszczą złotem i pieniądzem. Ktoś kiedyś powiedział, że W Pół Rocku to audycja zawierająca utwory i wykonawców, którzy nigdy nie zabłyszczą jako złote przeboje. Sporo w tym racji, ale przynajmniej tworzymy nasz mały prywatny kosmos. Dziś jak zwykle kilka wspomnień, sporo nowych pięknych rzeczy (również z Polski) i kilku artystów, którzy odwiedzą Polskę w najbliższym czasie. Zapraszam na cotygodniowe muzyczne zamknięcie wtorku.. jak zawsze o 22:oo w ProRadio /PB
zalecam zaglądać w to miejsce —->>>> 
W PÓŁ ROCKU Facebook || PRO RADIO || Fani audycji W PÓŁ ROCKU || MIĘDZY UCHEM a MÓZGIEM




Zanurzyłem się dziś w radiowej skrzynce mailowej i wyjąłem z niej nie kilka a kilkanaście niesamowitych płyt i singli. Obawiam się, że znów będę musiał część muzyki pozostawić do naszego kolejnego spotkania. W naszych dwóch godzinach muzycznego spotkania mam zamiar przedstawić z całą pewnością fragmenty nowej płyty Longlake, pojawi się również zespół Wysadzina z muzyką z debiutanckiego albumu, zaśpiewa Amanda Palmer, zawodzić będzie też Frank Zappa, będą nowe nagrania od Starsabout i Tides From Nebula, pojawi się Lebowski w związku z koncertami i koty z Rosji. Dużo? …to jeszcze nie wszystko, więc obecność przy głośnikach o 22:00 obowiązkowa, Zapraszam / PB