Nowych płyt ciągle dużo. Zapewne nie wszystkie uda się dziś pomieścić w audycji. Subiektywny wybór padł dziś na raczej spokojne brzmienia, choć jak zwykle będzie grzałka tym razem o nietypowej porze. Dwa razy pojawią się artyści z Polski, trzy razy zajrzymy na płyty, których premiera dopiero przed nami. …i będzie cover. Zapraszam o 22:oo do słuchania ProRadia. /PB
W PÓŁ ROCKU Facebook || PRO RADIO || Fani audycji W PÓŁ ROCKU || MIĘDZY UCHEM a MÓZGIEM

















Dziś ostatni dzień czerwca, dziś też ostatnia audycja przed wakacyjną przerwą (proszę się nie martwić: wypadną nam tylko dwie audycje), bo nastepne spotkanie mamy zaplanowane na 21 lipca. A dziś w audycji sporo ciekawych brzmień i tych bardzo nowych i tych nieco starszych. Będzie muzyka zespołu Wozniak, będzie Mark Lanegan, będzie Jonathan Fraser, będzie Fismoll, powrócimy na chwilę do kilku pięknych płyt m.in. do pierwszej płyty Her Name Is Calla i do najnowszej jak na dzień dzisiejszy płyty Klimt. O tej ostatniej dowiemy się więcej od jej twórcy czyli Antoniego Budzińskiego – to wszystko dziś po 22:00 w Radio Aspekt, zapraszam Przemysław Bartkowski
















































Dziś w audycji W Pół Rocku będzie inaczej, no może trochę inaczej – będzie trochę eksperymentalnej, wręcz prawie transowej muzyki, ale nie zabraknie też naszych dobrych znajomych. Zapowiadają się: The Gateless Gate, Sleepstream, Katahimikan, Damien Rice, Tom Morris, Pauwels i inni. Kogo jeszcze posłuchamy dziś wieczorem? Zapraszam przed głośniki tuż po 22. Przemysław Bartkowski