W PÓŁ ROCKU w każdy wtorek o godz. 22:oo
W PÓŁ ROCKU w każdy wtorek o godz. 22:oo
Z racji tego, że po ostatnim naszym muzycznym spotkaniu zostało sporo muzyki, postanowiłem kontynuować wątek nieznanej drogi. Będą dziś zapowiedzi nowych płyt, będą też premiery w naszej audycji i będą urodziny …między 22:oo a północą dziś w ProRadio – zapraszam serdecznie /PB
W PÓŁ ROCKU Facebook || PRO RADIO || MIEJSCE SPOTKAŃ z PIĘKNĄ MUZYKĄ || MIĘDZY UCHEM a MÓZGIEM
Podczas dzisiejszego muzycznego spotkania w audycji W Pół Rocku zabiorę Państwa w kilka miejsc oczywistych, w kilka nieoczywistych i w kilka zupełnie wyimaginowanych. Będzie to podróż przez światy równoległe, rozświetlone i te bardziej mroczne. Ulubiony napój w zasięgu ręki wskazany, żeby nie uronić żadnego dźwięku. Zapraszam jak zwykle o 22:oo do ProRadio. /PB
W PÓŁ ROCKU Facebook || W PÓŁ ROCKU stream ||PRO RADIO || MIEJSCE SPOTKAŃ z PIĘKNĄ MUZYKĄ || MIĘDZY UCHEM a MÓZGIEM
ARCHIWUM AUDYCJI NR 160-> [KLIKNIJ BY POSŁUCHAĆ]