W PÓŁ ROCKU w każdy wtorek o godz. 22:oo
…mieszkam tu. Dziś słuchamy polskiej muzyki. polskich wykonawców. Z tej okazji będzie oczywiście kilka powrotów, będą dwie zapowiedzi płyt. O jednej chwilkę porozmawiam z Rafałem Tomaszczukiem z Hidden By Ivy. Będą też mniej oczywiste historie muzyczne z Polski. Mam nadzieję, że miło spędzą Państwo dwie ostatnie godziny wtorku. Zapraszam dokładnie o 22:oo do ProRadio /PB
alecam zaglądać w to miejsce —->>>> 
W PÓŁ ROCKU Facebook || PRO RADIO || Fani audycji W PÓŁ ROCKU || MIĘDZY UCHEM a MÓZGIEM
Wszystko nierealne, ale wszystko jest możliwe. Możliwe jest słuchanie płyt, których jeszcze nie ma, a pojawią się w najbliższym czasie. Możliwe są równie powroty do płyt sprzed lat, ale płyt, które nie kręciły się jeszcze we wpółrockowym odtwarzaczu. Tak więc będzie kilka gorących premier, dużo muzyki z Polski i cover. Zapraszam na ekscytującą muzyczną podróż idealną na początek nocy. Startujemy o 22:oo w ProRadio /PB
zalecam zaglądać w to miejsce —->>>> 
W PÓŁ ROCKU Facebook || PRO RADIO || Fani audycji W PÓŁ ROCKU || MIĘDZY UCHEM a MÓZGIEM
Dziś kilka razy zaproszę Państwa do tańca. Tańca osobliwego, bo niewiele wspólnego ma on z ogólnym wyobrażeniem o tańcu. Zatańczymy z duchami i czarnym władcą, będzie Goliath i Macha. Więcej nie zdradzę …. Zapraszam przed głośniki po 22:oo z włączonym ProRadiem i facebookiem na grupie Fani audycji W Pół Rocku. /PB
zalecam zaglądać w to miejsce —->>>> 
W PÓŁ ROCKU Facebook || PRO RADIO || Fani audycji W PÓŁ ROCKU || MIĘDZY UCHEM a MÓZGIEM
Dziś w związku ze zbliżającym się Świętem Niepodległości nasze muzyczne spotkanie zdominują wyłącznie polscy wykonawcy. Będzie kilka bardzo świeżych muzycznych historii i będzie kilka wspomnień. Postaram się by było jak zwykle wielobarwnie.
…a i będą też covery… Zapraszam jak zawsze o 22:oo do Proradio /PB
W PÓŁ ROCKU Facebook || W PÓŁ ROCKU stream || PRO RADIO || MIEJSCE SPOTKAŃ z PIĘKNĄ MUZYKĄ || MIĘDZY UCHEM a MÓZGIEM
Jak dźwięki potrafią malować obrazy przekonają się Państwo (zapewne nie po raz pierwszy) słuchając dzisiejszego W Pół Rocku z jesiennym trochę melancholijnym zabarwieniem. Sporo „świeżego towaru” w naszym dzisiejszym spotkaniu. Zapraszam więc na www.proradio.pl dziś po 22:oo /PB
W PÓŁ ROCKU Facebook || W PÓŁ ROCKU stream || PRO RADIO || MIEJSCE SPOTKAŃ z PIĘKNĄ MUZYKĄ || MIĘDZY UCHEM a MÓZGIEM
Jak czują się Państwo ograbieni z jednej godziny w sobotnią noc? Dziś klikniemy „search” i zagubimy się w czasoprzestrzeni – w tej 60min czarnej czasowej dziurze. Do tego dokleimy bonus w postaci kolejnych 60min i tak powstanie nasze #444 muzyczne spotkanie w audycji W PÓŁ ROCKU. Zapraszam wiosennie dziś o 22:oo do ProRadia /PB
W PÓŁ ROCKU Facebook || W PÓŁ ROCKU stream || PRO RADIO || MIEJSCE SPOTKAŃ z PIĘKNĄ MUZYKĄ || MIĘDZY UCHEM a MÓZGIEM
O tym, że mamy jesień wiemy wszyscy, o tym, że spotykamy się w celu odbycia wspólnej muzycznej podróży też wiemy wszyscy, problem pojawia się przy trzecim słowie. Jedni dziś odnajdą ścieżki do wnętrza planety, inni pozostaną niewzruszeni, jeszcze inni odnajdą autostradę do wnętrza siebie, i też będą tacy, którzy wobec takiej wiedzy pozostaną niewzruszeni. Mam nadzieję, że wszystkich połączy muzyka. Na dwie godziny z dźwiękami pięknymi choć czasami nieokreślonymi zapraszam dziś o 22:oo do ProRadio. /PB
Dziś w audycji duży ruch – choć słowo 'ruch' bardziej kojarzy się z obrazem niż z dźwiekiem. Obrazy dziś
będą malowane dźwiękiem i to w różnych tonacjach i odcieniach. Powrócimy do kilku płyt, które u nas już się kręciły, ale wydaje się, że niedostatecznie długo. Oczywiście nie zabranie nowości, a nawet płyt, które dopiero trafią do sklepów. Będzie słów kilka o nowym,po bardzo długiej przerwie albumie projektu Amarok i to słów kilka od samego twórcy wspomnianej płyty. Będzie inny polski muzyczny projekt pod nazwą Hee, będzie nowa koncertowa płyta nasze ulubionego artysty z Oslo, będą wreszcie bracia Cavanagh z mroczną nową płytą dla optymistów. Zapraszam dziś wieczorem do słuchania Rock Radio Silesia, startujemy o 22:oo. /PB
W PÓŁ ROCKU – Facebook || RockRadioSilesia Player || W PÓŁ ROCKU – player
Na kilka sposobów można zinterpretować ten tytuł, jedno jest pewne: będzie muzyka. Muzyka dziś jak zwykle z wielu szuflad, ale najważniejsza ma oznaczenie 'PL' . Dziś w audycji fragment nowej płyty duetu Hidden By Ivy i jeżeli technika pozwoli również rozmowa o tym wydawnictwie z Andrzejem Turajem. Ponadto zapowiedź nowej płyty Cigarettes After Sex, pojawi się również duet z Francji -flyingdeadman, i hiszpański robiący spore zamieszanie Exquirla. Oczywiście to nie wszyscy wykonawcy, więc zalecam właczyć Rock Radio Silesia dziś po 22:oo. Zapraszam serdecznie.
W PÓŁ ROCKU – Facebook || RockRadioSilesia Player || W PÓŁ ROCKU – player
Wśród dzisiejszych wykonawców w upalny wtorkowy wieczór – oprócz tych znanych nam dobrze nazw – pojawią się takie mniej znane jak np No Misery Left, Hidden By Ivy, captains of sea and war, Siberia, będzie zapowiedź koncertowych wydarzeń, które jeszcze w tym miesiącu będą miały miejsce. Zapraszam jak zwykle o 22:00 do słuchania Radia Aspekt // PB