W PÓŁ ROCKU w każdy wtorek o godz. 22:oo
Dziś w audycji postaram się, by wspomniane w tytule 'zimne fale’ nie dzieliły. Idąc o krok dalej jak już fale przestaną dzielić, to zamienimy „zimne” na „ciepłe” i początek nocy nie będzie już taki straszny. Sporo tegorocznych premier dziś w audycji m.in. Luminare, Izzy and The Black Trees, czy Amanda Palmer. Będą dwa wspomnienia i głosowanie na cover. Zapraszam serdecznie dziś o 22:oo do ProRadio /PB
Linki na nowej facebookowej stronie: W PÓŁ ROCKU 13
W PÓŁ ROCKU Facebook || PRO RADIO || Fani audycji W PÓŁ ROCKU || MIĘDZY UCHEM a MÓZGIEM
Jak zwykle we wtorki mam zaszczyt zaprosić Państwa na muzyczną podróż, choć dziś może się zdawać, że będą to dwie podróże, jedna w dźwięki nam nieobce i łagodne, druga w bardziej energiczne, mroczne i tajemnicze. Zapraszam po 22:oo do ProRadio /PB
W PÓŁ ROCKU Facebook || W PÓŁ ROCKU stream || PRO RADIO || MIEJSCE SPOTKAŃ z PIĘKNĄ MUZYKĄ || MIĘDZY UCHEM a MÓZGIEM