W PÓŁ ROCKU

– post – indie – alternative – audycja radiowa nadawana w ProRadio

Menu

Widgets

Search

Skip to content
  • Strona główna
    • Zapowiedzi audycji
    • To było grane
    • KONCERTY REKOMENDACJE
    • Wywiady
  • 15 URODZINY
  • UTWORY LISTA Spotify
  • Słuchaj ProRadia
  • archiwum
    • Nasze Urodziny
    • O audycji…
    • płyty
  • Kontakt
  • W PÓŁ ROCKU – od 4 maja zawsze w poniedziałki o 20:oo w ProRadio
  • Aktualny czas w Polska:


Postaw kawę za:

small coffee icon 10 zł medium coffee icon 15 zł large coffee icon 20 zł

WŁĄCZ PRO RADIO

Udziel wsparcia na SUPPI !

Archiwa

audycja #390

Ostatnie wpisy

  • Zapowiedź audycji #713
  • To było grane w audycji #712 
  • Zapowiedź audycji #712
  • To było grane w audycji #711
  • Zapowiedź audycji #711 (z Białegostoku)
  • To było grane w audycji #710
  • Zapowiedź audycji #710

Panel administracyjny

  • Zarejestruj się
  • Zaloguj się
  • Entries RSS
  • Comments RSS
  • PRO RADIO
  • Custom Meta

Kategorie

  • Bez kategorii
  • podcasty
  • płyty
  • To było grane
  • Wywiady
  • Zapowiedzi audycji
  • zaproszenia na koncerty

POBIERZ CASTBOX

Barry

Zapowiedź audycji #187

19/05/2015wpolrocku Leave a comment

Tydzień po tygodniu zbliżamy się do lata zostawiając za sobą kolejne dni, zwykłe dni. Zwykłe dni przynoszą czasem niespodziewane fakty, które zmuszają nas do zatrzymania się choć na chwilę. Zapraszam na taki właśnie muzyczny przystanek dziś o 22:00 do Radia Aspekt.

START o 22:00  w Radio Aspekt

 www.radio-aspekt.de , STREAM LIVE, www.wpolrocku.pl

Udostępnij:

  • Share on Facebook (Otwiera się w nowym oknie) Facebook
  • Share on WhatsApp (Otwiera się w nowym oknie) WhatsApp
  • Share on LinkedIn (Otwiera się w nowym oknie) LinkedIn
  • Share on X (Otwiera się w nowym oknie) X
  • Więcej
  • Drukuj (Otwiera się w nowym oknie) Drukuj
  • Email a link to a friend (Otwiera się w nowym oknie) E-mail
Adam LeavyBarryCoffinfishEaten SunKim SoutherMonoThe Name's John
Proudly powered by WordPress | Theme: Fictive by WordPress.com.
 

Wczytywanie komentarzy...