O mnie…

Moja przygoda z muzyką rozpoczęła się gdy miałem 5 lat – wtedy to zostałem (w celu uspokojenia) posadzony przed dwoma głośnikami podłączonymi do Amatora Stereo, do którego z kolei podłączony był magnetofon Aria. Zostałem wtedy nakarmiony stereofonicznymi nagraniami The Beatles, E.L.O., Pink Floyd i King Crimson (odnalazłem po jakimś czasie taśmy z tego właśnie okresu)... ’liznąłem’ wszystkich chyba gatunków muzycznych, ale zostałem przy rocku.

Od kilkunastu lat jestem prezenterem muzycznym podczas imprez integracyjnych, ale w domu króluje rock. Docieranie do muzyki tej znanej mniejszemu gronu słuchaczy stało się moją pasją, co przerodziło się w połowie 2011 roku we współpracę z internetowym Radiem Aspekt, którym muzyczna przygoda trwała do października 2016.

WIOSNA 2017: audycja W Pół Rocku budzi się ze snu jesienno – zimowego i powraca w nowym ROCK RADIO SILESIA ….niestety na czas wakacji znów audycja znika z internetowego eteru,

ROK 2018 – LUTY …Radio Rock Time kończy działalność i audycja W Pół Rocku zostaje zawieszona na okres ferii zimowych by powrócić w marcu pod skrzydłami Pro Radia w marcu 2018 i tak trwa do dziś, a 14.09.2021 roku odbyla sie audycja podsumowujaca 10lat audycji W POL ROCKU.

 

nazywam się Przemysław Bartkowski