Kontakt

E-mail:

email: wpolrocku@gmail.com

Telefon:

+48 533 911 115

Archiwum audycji:

Audycje archiwalne dostępne pod adresem internetowym: https://www.mediafire.com/folder/9a5los8500daw/W_Pół_Rocku

oraz https://www.mixcloud.com/djprzemo/

Formularz kontaktowy

 

Jedna myśl nt. „Kontakt

 1. Dział Sprzedaży

  Dzień dobry,

  mam przyjemność i satysfakcję reprezentować firmę zajmującą się od wielu, wielu lat projektowaniem i wykonywaniem stron internetowych i e-sklepów.

  Chciałabym zapytać, czy bylibyście Państwo zainteresowani stworzeniem od nowa Państwa strony info.pl z uwzględnieniem aktualnych trendów graficznych i najnowszych rozwiązań technicznych. Proponujemy zaprojektowanie serwisu od nowa a nie jego modyfikację, ponieważ jest to zdecydowanie szybsze, tańsze i łatwiejsze rozwiązanie.

  Proponowane przez nas ceny są bardzo atrakcyjne i bez wątpienia mile Państwa zaskoczą.

  Zwracam się do Państwa z taką propozycją, ponieważ w ciągu 3 ostatnich lat bardzo zmieniły się standardy zarówno funkcjonowania jak i projektowania wszystkiego, co związane jest z promocją i sprzedażą w Internecie. Standardem stała się mobilność stron i sklepów. Oprócz wykonania samego serwisu, chętnie zaproponujemy Państwu szereg usług związanych z promocją i reklamą, a także zapewnimy dedykowanego opiekuna i zapewnimy obsługę techniczną w całym okresie współpracy.

  Jeśli są Państwo zainteresowani to proszę o odpowiedź na mają wiadomość. Bardzo proszę o podanie w mailu numeru telefonu kontaktowego – chętnie przedstawię naszą ofertę i opowiem o szczegółach ewentualnej współpracy.

  Więcej informacji znajdą Państwo również pod adresem: https://strony-www24.pl

  Serdecznie pozdrawiam,

  e-mail: kontakt@strony-www24.pl
  telefon: 794-371-191

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *